O nas

Milook jest kobietą

Jesteśmy małą, rodzinną manufakturą, na której czele stoję ja- matka karmiąca. Matka, która uwielbia sukienki. Eleganckie, modne i takie, które dodają klasy. Było mi ogromnie przykro gdy okazało się, że tego typu garderoby, dla mam karmiących, po prostu brak… Sukienki dresowe, a najlepiej dres- tak widziałyby mnie  firmy oferujące odzież dla mam. Halo! Matka karmiąca cały czas jest kobietą!

Wbrew stereotypom

Z myślą o innych mamach karmiących postanowiliśmy stworzyć eleganckie i modne sukienki i bluzki tak by nikt nie musiał już mówić, że karmienie piersią ogranicza. Ubrania do karmienia Milook są idealne na wyjście z przyjaciółmi, rodzinne uroczystości, czy po prostu spacer. Każda okazja jest dobra by poczuć się ze sobą lepiej.

Jakość i funkcjonalność

Wygoda to priorytet, o którym nie zapomnieliśmy. Tworzymy sukienki z materiałów przewiewnych, miłych i  trudno ulegających gnieceniu. Każda sukienka uwypukla walory sylwetki, która po ciąży nie zawsze jest idealna. Sukienki wyglądem nie zdradzają przeznaczenia do” zadań specjalnych”. Dyskretne rozpięcia są niemal niewidoczne. Ponadto, większość z nich dedykowana jest na czas po ciąży zatem nic nie stoi na przeszkodzie byś nosiła je również po odstawieniu maluszka od piersi.

Francuska elegancja, polska jakość

Naszym sukienkom nie brakuje francuskiej elegancji jednak jakość to sprawa Polaków. Każda sukienka do karmienia Milook została uszyta w Polsce. Bliski jest nam nurt slow fashion- tworzymy powoli, z największą troską o jakość ubrań. Cena sukienek to suma pracy wspaniałych ludzi, którzy w swe czynności włożyli zaangażowanie i serce.

 

Leave a reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *